Главная > Послуги > Відновлення навичок водіння

Відновлення навичок водіння

Ви втратили права за порушення правил дорожнього руху? Давно не водили автомобіль та забули, як це робиться? Ми допоможемо відновити втрачені навички, навчимо вас новим правилам правил дорожнього руху, які змінюються щорічно, підвищимо кваліфікацію та вміння керувати автомобілем.

Багато випускників автошкіл приходять до нас через 1-3 і більше років з моменту отримання посвідчення водія. Причина проста – права отримано, але практики не було. У результаті набуті в процесі навчання вміння губляться. На відміну від велосипеда, на який сів і поїхав, з автомобілем на великій дорозі все набагато складніше.

Досвідчені інструктори школи Experimental Driver складуть для вас відповідну схему навчання для максимально швидкого відновлення старих та набуття нових навичок керування.

Завітавши на інтенсивний курс водіння, ви зможете:

У процесі «Відновлення навичок керування» у школі Experimental Driver Ви знову зможете сісти за кермо автомобіля та випробувати отримані знання на практиці. До того ж, тільки у нас ви можете записатися на пробне заняття з водіння та оцінити, як ми працюємо.

Відновити навички керування – це просто! Звертайтеся за допомогою до професіоналів Experimental Driver – ми допоможемо вам пригадати забуте!

Вартість індивідуальних занять з водіння:

Механіка (МКПП), Автомат (АКПП) 600 грн. — 1 урок (60 хв.)

Ви можете визначити собі потрібну кількість уроків самостійно.

В вартість включені пально-мастильні матеріали.