Главная > Ціни > Відновлення навичок водіння

Відновлення навичок водіння

Автошкола Experimental Driver пропонує індивідуальні уроки для тих, хто має права, але не вистачає досвіду водіння.

Якщо ви ставите питання: де можна вдосконалити свої навички водіння на механічній коробці передач або на автоматиці, де підтягнути теоретичні знання правил дорожнього руху, як безпечно пересуватися в місті? Тоді сміливо записуйтесь на індивідуальні уроки до автошколи Experimental Driver. Ми вас навчимо і піднімемо ваші знання до рівня професійного водія, а також допоможемо позбутися страхів водіння у міському середовищі чи густонаселених селищах. Професійні фахівці піднесуть необхідні знання у зрозумілому форматі з роботою на МКПП чи АКПП, розкажуть про переваги того чи іншого методу та навчать безпечному керуванню автомобіля.

Вартість індивідуальних уроків водіння

Автомат (АКПП), Механіка (МКПП)

60 хвилин —  700 грн. 

Мінімальна кільеість — 5 уроків, далі за бажанням та необхідністю.

Інструктора та автомибіль ви можете обрати у розділі сайта Спеціалісти

Чим відрізняються приватні уроки керування Experimental Driver?

Якість – це головна перевага. У нашій автошколі дуже суворий відбір спеціалістів. Усі інструктори – професіонали своєї справи та за сумісництвом – прекрасні вчителі. Вони легко відповісти на будь-яке питання, що вас цікавить, і із задоволенням проведуть кожне заняття. Завдяки таким якостям ви зможете легко підняти ваш рівень водіння як на механічній коробці передач, так і на автоматі.

Чому необхідно записатися саме на приватні уроки водіння у Києві?

З вами індивідуально буде займатися інструктор, який приділить увагу саме вашим пробілам. Така увага допоможе вам бути впевненим у отриманні хороших результатів, а також сприятиме більш швидкому навчанню. Кожні нові знання будуть подані інструктором у легкому та доступному форматі, завдяки чому ви засвоюватимете їх нальоту. Наші спеціалісти не лише допоможуть отримати необхідну інформацію, а й зможуть допомогти подолати ваш страх перед міським трафіком чи невпевненістю за кермом. Вам залишиться лише отримувати задоволення від занять та набутих знань.

 

Відновлення навичок водіння на автоматі (АКПП)

Ні для кого не секрет, що кількість машин у Києві та області з кожним роком тільки зростає.

Якщо взяти до уваги завантаженість київських доріг та непрості транспортні розв’язки, керування автомобілем з механічною коробкою передач перетворюється на справжнє випробування.
Кілометрові затори і практично щохвилинна необхідність у перемиканні швидкостей у кращому разі зіпсують вам настрій, у гіршому можуть призвести до поломки ходової і навіть ДТП.

У такій ситуації керування на автоматі буде оптимальним варіантом. Освоїти «автоматику» нескладно — через півгодини після знайомства з нею будь-який водій зможе пересуватися машиною з АКПП. Що зміниться після переходу на АКПП?

Відновлення навичок водіння на механіки (МКПП)

Якщо ви успішно склали іспит і тримаєте в руках заповітну картку з написом «Водійські права» — можна сміливо виїжджати на велику дорогу та почуватися спокійно. Але, на жаль, як показує практика, водії-початківці вкрай неохоче сідають за кермо, якщо чекає маршрут по жвавих вулицях або поїздка в інше місто.

Адже поряд більше не сидить інструктор, який міг підказати та направити, дати потрібну пораду. Доводиться правильно і максимально швидко впоратися з проблемами поодинці.
Невпевненість і страх – звичайні почуття, які переслідують багатьох новачків. І річ тут не в автошколі, віці чи характері людини.

Відсутність досвіду вибиває з колії навіть найзухваліших автолюбителів. Якщо вам постійно сигналять роздратовані водії, якщо з незрозумілих причин сусідні авто намагаються вас підрізати, аа ви не розумієте, що робити, є тільки один вихід — індивідуальні уроки водіння для водіїв-початківців! Що отримує клієнт, який зпишеться на індивідуальні уроки водіння? Насамперед це теоретичні знання та практичні навички «спілкування» на київських дорогах.

З нашими фахівцями ви добре закріпите такі моменти:

Дорога – це місце, де завжди є чому вчитися. Ви купували автомобіль не для того, щоб хтось періодично бив його і точно не для зіткнень з вашої вини. Підвищуйте впевненість у собі – індивідуальні уроки водіння з Experimental Driver чекають на вас!

Щоб записатися на індивідуальне заняття з водіння, або задати питання, що Вас цікавлять, телефонуйте за тел:

 ☎ (067) 305-07-77, ☎ (093) 093-026-51-14