Главная > Наші філіали > м. Буча, вул. Горького, 8.

Автошкола проводить дистанційне (on-line) заняття з теорії через програму «ZOOM»!  Вільне відвідування занять. Запис пройдених лекцій. Доступність та зручність. Групи: Ранок, Вечір, Вихідний  день.

Лекції читає атестований викладач. Приділяється увага кожному учню. У разі пропуску заняття можна подивитися повтор лекції. Багато корисних відеоматеріалів. Робота школи виключно на результат.

Не витрачайте час, записуйтесь на навчання вже зараз!

Автошкола в Бучі.

Всі фахівці проходять суворий відбір до автошколи Experimental Driver, професійні навички та досвід роботи інструкторів з водіння є основою гарного навчання.

Ми співпрацюємо лише з професійними інструкторами та досвідченими викладачами, всі вони пройшли державну атестацію та мають сертифікати видані ГСЦ МВС України.

Наша мета – навчити Вас вільної та безпечної їзди не тільки містом Буча, але й вулицями Києва!

За детальною інформацією звертайтеся за телефонами вказаними вище, ми з радістю відповімо на всі питання, що Вас цікавлять.  

Адреса навчального класу: Буча, вул. Горького, 8

ГрупаДні занятьГодини занятьТермін навчанняІнформація про набір

Вечірня

Вівторок-четвер

з 19:00

 Теорія + водіння 3 міс.

Набір триває до 28.05. (on-line)
Вихідного дняСубота-неділяз 10:00 Теорія + водіння 3 міс.Набір триває до 1.06. (on-line)

 

  • Документи необхідні для надходження: копія паспорта, ідентифікаційного коду, фото (3 х 4) — 2 шт, мед. довідка (для Вашої зручності ми організовуємо виїзну медичну комісію, яку можна пройти на території нашої автошколи).
  • Дні та години практичних занять з водіння призначаються індивідуально для кожного слухача!
  • Графік практичних занять з водіння: в період з 8.00 до 21.00, включаючи вихідні дні!

Навчальні автомобілі у філії вул. Горького, 8.

Гарантії навчання на курсах нашої автошколи у Бучі:

Всі теоретичні заняття супроводжуються наочними ілюстраціями, відео лекціями та зрозумілими поясненнями. У практичних заняттях з водіння ми допоможемо вам подолати страх перед виїздом на велику дорогу, навчимо вас правильно оцінювати дорожню ситуацію, керувати автомобілем безпечно для себе та оточуючих.

Курси водіння в Бучі припускають навчання на спеціалізованих автомобілях, які не здатні наразити учасників їзди на небезпеку. При цьому кожен слухач курсів може вибрати для себе максимально зручний графік та автомобіль, на якому він хотів би навчатися. Ми цінуємо ваш час і намагаємось зробити процес навчання не лише цікавим, а й зручним.

Ми не стверджуємо, що Експериментал Драйвер найкраща автошкола – так про нас говорять наші випускники.